07.09.2017

ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!!!

Державне підприємство «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» звертає вашу увагу на те, що згідно чинного законодавства України (Цивільний та Господарський кодекси України тощо), від імені суб’єкта господарювання перед другою та іншими сторонам договірних відносин, мають право виступати особи, повноваження яких належним чином оформленні, згідно із вимогами нормативно-правих актів – довіреність від підприємства, нотаріально посвідчена довіреність, договір доручення тощо. Від імені підприємства без доручення має право діяти лише його керівник.
Read More
12.06.2017

Всесвітній день боротьби з дитячою працею відзначається 12 червня

Всесвітній день боротьби з дитячою працею встановлений Міжнародною організацією праці (МОП), яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. Перші заходи присвячені цьому дню відбулися в 1997 році. Спочатку вони проводилися тільки в Осло та Амстердамі, але згодом привернули увагу всієї світової громадськості.
Read More
09.06.2017

Держпраці долучається до проекту покращення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України

Міжнародна організація праці впроваджує проект технічного співробітництва з надання підтримки у національних діях України, спрямованих на поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній галузі. Проект стартував з 9 червня 2016 року та триватиме до 31 березня 2020 року.
Read More
28.04.2017

Відбулася зустріч з трудовим колективом

28 квітня 2017 року відбулася зустріч з трудовим колективом Державного підприємства „Житомирський експертно-технічний центр Держпраці”, на якій, зокрема, доведено звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій; обговорено питання дотримання вимог законодавства про охорону праці та проведено нагородження найкращих працівників підприємства.
Read More
26.04.2017

Спортивна зустріч

В рамках відзначення Дня охорони праці в Україні, 25 квітня 2017 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Енергія» працівники Держаного підприємства «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» та Управління Держпраці у Житомирській області зіграли у футбол. За результатами даної спортивної зустрічі учасники та глядачі отримали заряд позитивної енергії та гарний настрій.
Read More
19.04.2017

Проведено виставку-презентацію

В рамках відзначення у 2017 році Дня охорони праці, працівниками Державного підприємства „Житомирський експертно-технічний центр Держпраці” 19.04.2017 організовано та проведено виставку-презентацію наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці та промислової безпеки.
Read More
10.04.2017

Опитування з охорони праці

Запрошуємо Вас прийняти участь в опитуванні з охорони праці
Read More
10.04.2017

Нові реквізити

З 10.04.2017 р. у зв'язку з організаційними змінами в Укрексімбанку наші реквізити змінилися на: ПАТ "Державний експортно-імортний банк України" МФО 322313 р/р 26001000018537
Read More
10.04.2017

Новини банку

У зв’язку з організаційними змінами в діяльності філій, які направлені на покращення якості сервісу, застосування нових технологічних рішень, підвищення швидкості проведення розрахунків та забезпечення більш ефективної взаємодії з клієнтами по всій Україні, філії АТ «Укрексімбанк» у містах Житомир, Полтава та Тернопіль з 10 квітня 2017 року переводяться на баланс Головного банку.
Read More
10.04.2017

Взято участь у найбільш поширеній інтелектуальній грі – грі у шахи

09.04.2017 начальник будівельної вимірювальної лабораторії Артем Бас взяв участь у інтелектуальних змаганнях – грі у шахи. Так, дані змагання присвячені пам’яті великого тренера і шахіста Тросмана М.Е. Турнір проводився в двох групах А і Б з 5-10 квітня 2017 року. Учасники приїхали з різних міст Житомирської області, різних областей України і навіть один представник Чехії. Турнір проходив за правилами шахів ФІДЕ. Турнір проводився за швейцарською системою в 9 турів з обрахунку українського рейтингу в турнірі «Б» та українського і міжнародного рейтингу в турнірі «А». Контроль часу – 90 хвилин на партію кожному учаснику плюс 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого.
Read More
05.04.2017

Увага! Працює „гаряча телефонна лінія”!

Протягом квітня 2017 року у Державному підприємстві „Житомирський експертно-технічний центр Держпраці” функціонуватиме „гаряча телефонна лінія”, за якою громадяни можуть зателефонувати та отримати консультацію з питань охорони праці: (0412) 43-40-35.
Read More
04.04.2017

Оголошено Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”

З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”.
Read More
03.04.2017

ЗВЕРНЕННЯ

ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій
Read More
03.04.2017

У 2017 році День охорони праці в Україні відзначатимуть під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

«Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» - саме під таким гаслом, за рекомендацією Міжнародної організації праці, цього річ Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці.
Read More
07.12.2016

Укладаємо письмовий трудовий договір

Відповідно до статті 24 Кодексу законів про працю України додержання письмової форми трудового договору є обов’язковим: 1) при організованому наборі працівників; 2) при укладенні трудового договору про роботу в районах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров’я;
Read More
06.12.2016

Навчаємо працівників з питань охорони праці

Відповідно до вимог статті 18 Закону України „Про охорону праці“ працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії.
Read More
06.12.2016

Коротко щодо гарантій та пільг мобілізованих працівників

Відповідно до вимог статті 265 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов'язків, передбачених законами України, тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у 10-ти кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушень за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (на даний час – 14500 грн.).
Read More
05.12.2016

Права і свободи людини

До поняття «Права людини» людство прийшло не відразу. Вперше про права особистості заговорили французькі просвітителі Вольтер і Жан Жак Руссо. Пройшло ще майже два сторіччя, перш ніж людство дозріло до поняття і прийняття загального кодексу прав людини. 10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права особистості, цивільні і політичні права і свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші).
Read More
25.08.2016

Працівники ДП „Житомирський ЕТЦ” взяли участь у всеукраїнському флешмобі Держпраці до свята Дня Державного Прапора

З метою відзначення Дня Державного прапора України та об’єднання суспільства навколо ідеї державності і соборності України, вираження своєї національної та громадянської позиції, 23 серпня2016 року працівники Державного підприємства «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» долучитися до святкування національного свята, взявши учать у всеукраїнському флешбомі.
Read More
30.07.2016

Як вiдновитися вiйськовослужбовцю строковоi служби на роботi, якщо звiльнився у звязку з призивом в армiю?

Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України „Про військовий обов’язок і військову службу“ і „Про альтернативну (невійськову) службу“, „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію“, надаються гарантії та пільги відповідно до цих законів.
Read More
25.04.2016

Взято участь у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою „За чисте довкілля”

На виконання наказу Державної служби України з питань праці від 07.04.2016 №4-А „Про проведення щорічної всеукраїнської акції „За чисте довкілля” та Дня благоустрою”, з метою приведення до належного санітарного стану територій, приміщень та робочих місць працівниками Державного підприємства „Житомирський експертно-технічний центр Держпраці” взято участь у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою „За чисте довкілля”.
Read More
11.04.2016

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.
Read More
29.02.2016

Переможці відбіркового регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Протягом січня-лютого 2016 року Управлінням Держпраці у Житомирській області та Державним підприємством „Житомирський експертно-технічний центр Держпраці”, за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації й Управління освіти та науки Житомирської обласної державної адміністрації, проводився відбірковий регіональний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Охорона праці очима дітей” серед дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Житомирської області.
Read More
26.02.2016

У Державному підприємстві „Житомирський експертно-технічний центр Держпраці” проведена акція „День відкритих дверей”

В рамках проведення заходів щодо відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні у 2016 році, з метою ознайомлення широких верств населення з цілями, особливостями та принципами роботи експертно-технічних центрів, 25.02.2016 у Державному підприємстві „Житомирський експертно-технічний центр Держпраці” була проведена акція „День відкритих дверей”.
Read More