Стали відомі імена лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2019» від Житомирщини

     В Управлінні Держпраці у Житомирській області підвели підсумки обласного етапу Конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2019». Учасниками першого етапу конкурсу стали учні та вихованці 82 навчальних закладів області у віці від 6 до 18 років. До складу журі регіонального туру Конкурсу увійшли представники Управління Держпраці, Житомирського експертно-технічного центру Держпраці; обласного учбово-курсового комбінату ЖКГ та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області. За результатами роботи журі, з 348 конкурсних робіт обрали 9 найкращих, зокрема, переможцями у Житомирській області визнали:

перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років

1 місце – Яна Демчик, 8 років (м. Житомир) з малюнком «Безпечна праця – квітуча країна»

2 місце – Яна Демчик, 8 років (м. Житомир) з малюнком «Обережно будівництво»

3 місце – Ульяна Боровська, 7 років (с. Сінгури Житомирського району) з малюнком «Охорона праці – усій українській нації»

 

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років

1 місце – Олена Разтонова, 14 років (м. Бердичів) з малюнком «Закони, правила безпеки – надійна платформа охорони праці»

2 місце – Надія Нестерчук, 11 років (с. Новоселиця Попільнянського району) з малюнком «Безпека понад усе»

3 місце – Вікторія Тимошик, 14 років (с. Кодня Житомирського району) з малюнком «Поради діда Панаса»

 

третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років

1 місце – Оксана Семенчук, 16 років (Давидівський масив Житомирського району) з малюнком «Бережи себе»

2 місце – Данило Сидоров, 16 років (м. Житомир) з малюнком «Охорона праці очима дітей»

3 місце – Тетяна Галицька, 15 років (с. Ріжки Житомирського району) з малюнком «Головне безпека»

Малюнки цих конкурсантів продовжують участь далі, а саме: вони будуть відправлені до  організатора Конкурсу – ДП «Редакція журналу «Охорона праці» (м. Київ), де разом з малюнками інших переможців регіональних турів зі всієї України візьмуть участь у Фіналі Конкурсу, який відбудеться у квітні 2019 року.Нагородження переможців обласного етапу відбудеться цьогоріч в квітні у рамках проведення заходів з нагоди відзначення Дня охорони праці у 2019 році. Переглянути малюнки переможців можна на офіційному веб-сайті Управління Держпраці у Житомирській області, його сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Управління Держпраці висловлює щиру подяку Житомирській обласній державній адміністрації та соціальним партнерам  за підтримку в організації регіонального туру та всім учасникам конкурсу, їх батькам, вчителям, керівникам навчальних закладів, за активну участь і небайдужість до питань охорони праці та промислової безпеки!

 Протокол журі конкурс 2019