Філії Укрексімбанку у Житомирі, Полтаві та Тернополі переводяться на баланс Головного банку

Державний банк реорганізує філії у трьох містах України

У зв’язку з організаційними змінами в діяльності філій, які направлені на покращення якості сервісу, застосування нових технологічних рішень, підвищення швидкості проведення розрахунків та забезпечення більш ефективної взаємодії з клієнтами по всій Україні, філії АТ «Укрексімбанк» у містах Житомир, Полтава та Тернопіль з 10 квітня 2017 року переводяться на баланс Головного банку.

Реорганізація не вплине на доступність банківських послуг. Установи Укрексімбанку продовжать здійснювати увесь перелік послуг для юридичних та фізичних осіб. Номери поточних, депозитних рахунків та рахунків обліку кредитної заборгованості будуть змінені. Клієнтам філій необхідно звернутися до менеджерів банку для отримання консультацій щодо подальшого обслуговування.

Графік роботи та тарифи для клієнтів не змінюються. З графіком роботи філій можна ознайомитися на сайті АТ «Укрексімбанк» або за телефоном Контактного центру: 0-800-50-44-50 та (044) 247-38-38.

 

Довідка

Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів.

АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з такими провідними міжнародними фінансовими організаціями, як МБРР, ЄБРР, ЄІБ, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 36 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Додаткова інформація: www.eximb.com

 

Взято з Укрексімбанк