Керівництво і колектив Управління Держпраці у Житомирській області звертається до всіх небайдужих людей із проханням про підтримку у благодійній акції по збору коштів, які будуть спрямовані на надання матеріальної допомоги для хірургічного лікування Гутніченко Анастасії, 26.12.2017 р. н., доньки співробітниці нашого Управління Романенко Ольги, в клініці міста Оденсе, Данія.

Лише в грудні 2017 року з’явилась на світ Анастасія, їй немає ще й року, проте вона вже має рідкісне захворювання – гіперінсулінізм (вироблення великої кількості інсуліну підшлунковою залозою), гіпоглікемічний синдром, формування кавернозної трансформації портальної вени. Це захворювання рідкісне, дітей з таким діагнозом в усій нашій країні близько 10.

Цілодобово триває боротьба за життя маленької Анастасії. Щоб підтримувати необхідний рівень цукру, який, на жаль, постійно знаходиться в критично низьких показниках, 3-місячній дитині потрібно приймати гормональні препарати. Протягом дня Анастасія отримує п’ять уколів препарату Октра, вартість яких 650 гривень, для стабілізації рівня глюкози у крові. Кожні три години батьки змушені виміряти рівень глюкози за допомогою глюкометра, адже при низькому рівні глюкози розпочинаються судоми і в будь-який момент дитина може впасти в кому.

Лікарі попереджають, що з такими низькими показниками цукру є ймовірність втратити дитину в будь-який час.

В Україні неможливе лікування цієї хвороби, а вживання гормональних препаратів загрожує важкими наслідками і непоправною шкодою здоров’ю Анастасії. Допомогти може операція на підшлунковій залозі в спеціалізованій клініці в місті Оденсе (Данія). Операція і обстеження коштує 25 000 Євро, це не враховуючи дорогу, підготовку до операції та реабілітацію.

Силами Управління Держпраці у Житомирській області вже зібрано понад 20 тисяч гривень. Проте зібрана сума не врятує маленьку Анастасію. Враховуючи всі обставини, збираємо кошти звідусіль і просимо об’єднати зусилля усіх небайдужих. Навіть невеличка сума від кожного з вас пришвидшить можливість одужання.

Надаємо реквізити рахунку для допомоги Анастасії:

Приватбанк
5168 7573 6609 1728 (гривня)
4149 4993 4003 9310 (доллари)
4149 4993 4003 9328 (євро)
одержувач Романенко Ольга Олександрівна

Допоможемо разом!