Шановні замовники!

Звертаємо Вашу увагу, що Випробувальна лабораторія ТзОВ “ЖЕТЦ Держпраці” підтвердила свою компетентність згідно ДСТУ EN ISO/IEC 1720:2019 на проведення випробувань щодо  заявлених об’єктів. Роботи виконуються фахівцями згідно сфери та їх незалежності від будь-якого адміністративного, фінансового чи іншого тиску, здатного вплинути на технічні оцінки і результати випробувань.

Електротехнічна лабораторія, Лабораторія діагностики та Санітарна лабораторія оснащена сучасними приладами та кваліфікованим персоналом, які готові надати консультацію,  якісні послуги та достовірні результати замовнику.

Види робіт та контактні дані начальників лабораторій розміщені на сайті ТзОВ “ЖЕТЦ Держпраці”.  Будемо раді співпраці!

Повідомляємо, що Навчально – методичний відділ (НМВ) ТзОВ «ЖЕТЦ Держпраці» проводить навчання з охорони праці посадових осіб, спеціалістів підприємств, установ, організацій, інших суб’єктів підприємницької діяльності, фізичних осіб-підприємців за всіма напрямками навчання, що зазначені в розділі сайту «Відділи» — «Навчально-методичний відділ»

Навчання та іспити проводяться в стаціонарному або дистанційному режимах за допомогою програми “Zoom” чи аналогічними. Для участі у заняттях та іспитах необхідно подати заявку  (зразок на сайті) та укласти договір.

Окрім цього, ЕТЦ організовує навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій.