Начальник санітарної лабораторії ВИПРОБУВАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

Денисюк Майя Вікторівна

+38 (0412) 43-04-72

zhetc_sl@ukr.net

Санітарна лабораторія створена з метою виконання завдань і функцій, які стосуються сфери діяльності підприємства та визначені Статутом Державного підприємства «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці».

Основним завданням Санітарної лабораторії Випробувальної лабораторії є якісне проведення робіт та надання послуг на високому науково-технічному рівні, відповідно до діючих стандартів, методичних вказівок, санітарних норм і правил, нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Санітарна лабораторія є атестованою на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу (Сайт Державної служби України з питань праці. Розділ «Реєстри», порядковий номер 65).

Санітарна лабораторія підтвердила свою компетентність та проводить випробування по наступним напрямкам діяльності:

атестація робочих місць за умовами праці;

                                                        – вимірювання параметрів впливу шкідливих виробничих чинників на організм працівників;

Крім проведення випробувань, фахівці Санітарної лабораторії надають методичну допомогу та консультації підприємствам, організаціям, закладам і громадянам-підприємцям в підготовці документів, які потребують погодження, затвердження або отримання дозволу контролюючих органів та установ.